Rekomendacje

- Pobyt w Kotlinie Kłodzkiej oraz w Górach stołowych
Góry Stołowe całkowicie nas zachwyciły. Niesamowite bryły skalne i piękne widoki, które zapamiętamy na pewno na długo. Najbardziej podobały nam się wycieczki na Szczeliniec oraz do rezerwatów Błędnych skał. Polecamy wszystkim nocleg w zabytkowym Kłodzku oraz hotel Marhaba.
Marek i Grażyna
 
- Wróciliśmy z wycieczki, było fantastycznie.
Bardzo chciałem pochwalić organizację imprezy oraz przede wszystkim przewodnika. Fantastyczny człowiek, encyklopedia i obieżyświat w jednym :)
Również kontakt mailowy z Panią był wyjątkowo miły i bardzo sprawny.
Jestem przekonany, że jeszcze niejednokrotnie skorzystamy z Państwa usług.

Pozdrawiam serdecznie,
K. Hetman + rodzina czyli 3 bardzo zadowolone z wyjazdu osoby :)


- Byliśmy z żoną w dniach 18-25.09.10 uczestnikami pielgrzymki do Ziemi Świętej , organizowanej przez Wasze biuro m.in. dla parafii Ostropa k.
Gliwic i chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować za wspaniałego przewodnika . Ten wspaniały młody człowiek potrafił w niezwykły sposób połączyć przekaz treści pielgrzymkowych z historią , dodając jeszcze wspaniałą atmosferę w czasie całego pobytu. Z czystym sumieniem polecamy Wasze biuro wraz z Takim przewodnikiem wszystkim naszym znajomym .
Danuta i Edward Maj.

 

- Witam,
 
Podróż na Maltę była bardzo dobrym wyborem, bo za taką niska cenę udało się fajnie wypocząć w ciepłym  miejscu . Hotel w porządku, transfer itd. Także jesteśmy bardzo zadowoleni i dziękujemy za zorganizowanie wyjazdu.
 
Pozdrawiam. M. Banach

 

- Za pośrednictwem Biura Konsorcjum Podróży ( Łódź) pojechaliśmy z mężem na wycieczkę do Nowego Jorku.Po raz pierwszy ( a wyjeżdżamy zagranicę co rok) spotkałam się z tak doskonałą organizacją i przesympatyczną obsługą. Pani Renata Bąk zorganizowała nam pobyt  w Nowym Yorku na 8 dni, począwszy od transferów z lotniska, hotelu, biletów wstępu do muzeów.

Cały nasz pobyt był zorganizowany z wielką dbałością, a Pani Renata pilotowała go do ostatniego dnia wycieczki, a nawet co było dla mnie miłym zaskoczeniem skontaktowała się po  naszym powrocie do kraju  , pytając czy wszystko odbyło się zgodnie z planem. Każdy voucher był starannie posegregowany w oddzielnym etui , firma podarowała nam nawet zawieszki z adresem do walizek.

Hotel Courtyard okazał się bardzo trafnym wyborem. Przestronne pokoje, które były codziennie sprzątane , przemiła obsługa na recepcji, służąca pomocą 24h na dobę . Sam Nowy York rewelacyjny! warty zwiedzenia.

Na pewno jeszcze do USA wrócimy i zdamy się na naszego organizatora , z którym nawet osoba nie znająca języka poradzi sobie w USA. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Agnieszka i Wojciech Żurawscy.

 

- PODZIĘKOWANIE!!!!!!!
Grupa turystów z Politechniki Śląskiej w Gliwicach dziękuje za bardzo udany
pobyt na Malcie w dniach 14-21.09.2011 w Hotelu Riviera Resort
,zorganizowany przez Trade & Travel.
W tym eleganckim Hotelu panowała miła, przyjazna atmosfera,serwowano
doskonałe wyżywienie, a piękne widoki, baseny zewnętrzne i wewnętrzne,bufety
i muzyka dopełniały naszej wysoce pozytywnej oceny. Szczególnie chcemy
podziękować p. Bartoszowi Stelmaszczykowi za wielomiesięczną współprace i
starania, aby nasze oczekiwania zostały w pełni spełnione.
W imieniu grupy
Ewa Łękawska