O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy jednym z największych polskich touroperatorów. Posiadamy swoje biura podróży w Łodzi oraz w Warszawie. Nasze ponad 20-letnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej „egzotyczne marzenia” naszych klientów. Organizujemy wycieczki i podróże do przeszło 100 miejsc na świecie, a w naszej ofercie można znaleźć imprezy pobytowe oraz objazdowe.

 

Oprócz wyjazdów zagranicznych organizujemy także wycieczki krajowe do takich miejsc jak Łódź, Zakopane, Kłodzko oraz cała Kotlina Kłodzka, Kraków, Gdańsk i inne atrakcyjne miejsca. Podczas pobytów zapewniamy noclegi w najlepszej jakości hotelach oraz liczne wycieczki fakultatywne.

 

Dzięki wieloletniej współpracy z uznanymi liniami lotniczymi, międzynarodowymi biurami podróży, a także z licznymi firmami związanymi z sektorem turystycznym intensywnie poszerzyliśmy gamę proponowanych ofert, a to wszystko po to, aby nasi Klienci mogli spędzić egzotyczne wakacje w najbardziej odległych miejscach świata.

 

Nasza firma zajmuje się także organizacją wyjazdów firmowych na szkolenia, targi, misje gospodarcze, imprezy integracyjne itp. Posiadamy system rezerwacji hoteli, samochodów oraz rejsów na całym świecie. Jeżeli myślisz o przygodzie w kolorach lazurowej wody, pachnącej egzotycznymi owocami - zaplanuj swój niezapomniany, wakacyjny wyjazd właśnie z Konsorcjum Polskich Biur Podróży.Sprawdź również naszą wyszukiwarkę wycieczek zagranicznych oraz ofert noclegowych na: www.rezerwuj-wakacje.com.pl

Nasza misja!

Najważniejszy jest Klient, a naszym celem spełnianie Jego wakacyjnych marzeń. Aby to zrobić musimy mieć gwarancję najwyższej jakości usług we wszystkich egzotycznych miejscach.

Gdzie nas można znaleźć?

Myślisz o egzotycznych wycieczkach w tropikach? Zdecyduj się na tą podróż razem z nami! Organizujemy najbardziej egzotyczne wakacje na całym świecie. Swoje biura mamy jednak w Polsce! Zapraszamy do wizyty w   naszych biurach turystycznych w Łodzi oraz w Warszawie jak i na czytanie naszych stron internetowych: www.twojepodróże.com.pl oraz www.rezerwuj-wakacje.com.pl.

Dlaczego jesteśmy wyjątkowi?


Naszym największym sukcesem było wprowadzenie do oferty IMPREZ GWARANTOWANYCH (minimalna ilość turystów na wycieczce  to tylko 2 osoby!). Opisywana oferta cieszy się powodzeniem przez cały rok. Jest to olbrzymia wygoda dla klientów, którzy mają gwarancję, że wybrana przez nich wycieczka zostanie zrealizowana bez względu na liczbę uczestników, a poziom usług będzie równie wysoki, jak przy imprezach grupowych. Opisywana oferta cieszy się także ogromnym zainteresowaniem wśród osób, które nie lubią podróżować w dużych, zorganizowanych grupach, a chcą „chłonąć” atmosferę dalekich miejsc w sposób indywidualny lub z wybraną osobą.

Z czego jesteśmy dumni?

Zagraniczne wycieczki to nasza pasja. Kochamy żeglugę jachtem, dalekie podróże na egzotyczny wyspy, ale i cenimy sobie komfort  oraz wysoki standard proponowanych przez nas usług. Dlatego możemy pochwalić się wieloma nagrodami w dziedzinie, której oddaliśmy całe serce.

1.Indonesian Top Tour Operator jako jedyne biuro podróży z Polski za promocję i sprzedaż wyjazdów do Indonezji, nagrodę wręczył Minister Kultury i Turystyki Republiki Indonezji.

2.Nagroda za najlepszą stronę internetową www.konsorcjum.com.pl uzyskana podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych Wrocław 2011.

3.II miejsce w konkursie „Podróże Marzeń 2011” za najlepszy katalog turystyki krajowej i przyjazdowej - XVII Międzynarodowe Targi Turystyki, Sprzętu Turystycznego, Żeglarskiego i Sportowego GLOB 2011 w Katowicach.

4.HIT LATA 2011 za ofertę wyjazdów na Maltę- XVI Targi Turystyki i Wypoczynku Lato 2011.  Oraz w 2008 roku za ofertę wyjazdów do Izraela

5.Wawrzyn Polskiej Turystyki za działalność innowacyjną

6.Medal Katolickiego Tygodnika Niedziela Mater Verbi dla Prezesa Konsorcjum Polskich Biur Podróży za promowanie pielgrzymek

7.Globusy (prestiżowa nagroda Polskiej Izby Turystyki za najlepszy produkt przyjazdowy i wyjazdowy).

8.Malwy (brązowa, srebrna, złota i platynowa nagroda przyznawana przez Konsumentów w Ogólnopolskim Rankingu Wyrobów i Usług).

9.Złoty Jaśmin (prestiżowa nagroda Ministra Turystyki Tunezji).

10.Wielokrotne wyróżnienie GTT (za stronę internetową, katalog Egzotyka oraz w 2008 r. Wycieczkę “Odkrywamy Izrael”).

11.Nominacja do tytułu Lidera Turystyki w 2006 roku (w 3 kategoriach: Organizatorzy Wyjazdów do krajów egzotycznych, Najwięksi touroperatorzy, Organizatorzy Incentive Travel).

12.I Miejsca w rankingu Organizatora Wyjazdów Egzotycznych 2009.

Ukoronowaniem naszej działalności jest prestiżowa nagroda TERAZ POLSKA, którą firma otrzymała jako jedyne biuro podróży w 17 letniej historii tego konkursu. Nagroda ta trafiła do nas na podstawie opinii specjalistów z rąk Prezydenta RP Pana Lecha Kaczyńskiego. We wrześniu 2008 r. uzyskaliśmy certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001, przedłużony na rok 2011, natomiast w 2009 r. przystąpiliśmy do krajowego programu "Rzetelna Firma". W 2010 roku otrzymaliśmy „Róże Kolumba”- wyróżnienie za najlepszy katalog PREMIUM LATO 2010, a także nagrodę „Firma Przyjazna Pracownikom” od Związku Pracodawców Warszawy i Mazowsza.