Cena zawiera:
nocleg, 1, 2 lub 3 posiłki dziennie.

Cena nie zawiera:
transportu, opłaty klimatycznej, wydatków własnych.

Zapraszamy do rezerwacji

Pensjonat  „SOKOLEC” znajduje się w Górach Sowich w pięknej dolinie na zboczu Wielkiej Sowy, największego szczytu tych okolic. W Sokolcu jest stadnina koni, a 10 km dalej w Bielawie kryty basen kąpielowy.
Pensjonat położony jest na terenie górskim. W skład Pensjonatu wchodzą budynek murowany wraz z jadalnią, salą telewizyjną, salami przeznaczonymi do gier i pokojami mieszkalnymi,
 
Pokoje:
Ośrodek oferuje zakwaterowanie w jednym budynku murowanym, trzykondygnacyjnym w pokojach 2, 3, 4, 6 osobowych. Każdy pokój posiada oddzielną łazienkę (umywalka z ciepłą i zimną wodą, toaleta, prysznic). W pokojach znajdują się szafki nocne dla każdego łóżka oraz obszerne szafy ubraniowe. Na ostatnim piętrze pensjonatu znajdują się dwa duże pokoje oddzielone od siebie przedpokojem, który doskonale nadaje się na spotkania grupy.

Do dyspozycji gości:
jadalnia. zaplecze rekreacyjno - sportowe w skład którego wchodzą: boisko sportowe wielofunkcyjne (koszykówka, siatkówka, tenis) w okresie zimowym lodowisko, bilard, gry zręcznościowe,   stoły do tenisa stołowego, przygotowany plac na ognisko, wypożyczalnia rowerów górskich, wypożyczalnia nart, łyżew i sanek, sauna.

Galeria zdjęć

Nr oferty
105
Podziel się tą informacją: