CENA PAKIETU ZAWIERA:
- 6 noclegów
- 3 posiłki dziennie
- wstęp na kompleks basenowy (basen, sauna , jacuzzi)
- wstęp na salę fitness
- voucher o wartości  100 zł na osobę do wykorzystania w SPA&Wellness

CENA NIE ZAWIERA:
transportu, wydatków własnych, opłaty klimatycznej, zabiegów zdrowotnych i SPA

 

Zapraszamy do rezerwacji


Położenie:
Położony w Kudowie Zdroju w otoczeniu Parku Narodowego Gór Stołowych na wysokości 590 m. n.p.m., blisko od centrum miasta (ok. 4 km). Stwarza doskonałe warunki do wypoczynku i regeneracji sił w ciszy Parku. Malownicze krajobrazy, nasłonecznione zbocza i zdrowe górskie powietrze przekonują do pozostania w tym miejscu na dłużej.

Pokoje:
70 miejsc noclegowych w apartamentach i luksusowych pokojach z widokiem na malowniczy krajobraz górski. Pokoje odpowiadają standardom 4 gwiazdek, wyposażone są w: TV, telefon, mini bar, dostęp do internetu, program security obsługiwany kartą magnetyczną, system numeracji pokoi kompatybilny z łączem telefonicznym
Wyodrębniony obiekt Góralskiej Bacówki z miejscami noclegowymi na 16 osób z salą
grillowo-kominkową na 50 osób.

Do dyspozycji gości:
Restauracja, dwie kawiarnie widokowe, drink bar, sala kinowa na 100 osób wyposażona w profesjonalny sprzęt multimedialny i audiowizualny, sala VIP na 16 osób wyposażona w stanowiska komputerowe z internetem, Centrum Kongresowe – wyodrębniony obiekt o powierzchni 500m2, sala na 250 i 50 osób z zapleczem ekspozycyjno-wystawowym, gastronomiczno-cateringowym, parkingiem.
Ponadto goście mają możliwość skorzystania z: kompleksu basenowo-rekreacyjnego (zabiegi hydroterapeutyczne z całą gamą masaży podwodnych, jacuzzi, sauna sucha, sauna parowa, bicze wodne, rowery, stepery, wiosła, solarium), kliniki zdrowia i urody, gabinetu medycyny estetycznej, salonu kosmetycznego.

Galeria zdjęć

Nr oferty
118
Podziel się tą informacją: