CENA ZAWIERA:
- zakwaterowanie
- całodzienne wyżywienie z możliwością diet
- całodobowa opieka medyczna
- 3 zabiegi dziennie (oprócz niedziel i świąt) indywidualnie zlecone przez lekarza prowadzącego z szerokiej bazy zabiegów rehabilitacji ruchowej, fizyko i balneoterapii

CENA NIE ZAWIERA:
transportu, wydatków własnych, opłaty klimatycznej

 

Zapraszamy do rezerwacji

 

Kuracja kardiologiczna „Nasza tradycja”
Pobyt ten skierowany jest do osób które chcą zregenerować siły oraz odzyskać sprawność fizyczną i psychiczną. Specjalizuje się w leczeniu schorzeń kardiologicznych, ale kuracja ta daje również możliwość leczenia dolegliwości narządów ruchu, poprawę kondycji całego organizmu, regeneracji sił fizycznych i psychicznych w stanach wyczerpania oraz chorób współistniejących jak cukrzyca i otyłość.
Dzięki profesjonalnej opiece medycznej, zabiegom leczniczym, niepowtarzalnemu mikroklimatowi oraz dietetycznej kuchni odzyskasz zdrowie i wiarę w siebie.
 

 
POŁOŻENIE
Przepięknie i malowniczo położone sanatorium, w centrum Parku Zdrojowego, z widokiem na staw, zabytkowy budynek z odrestaurowanymi wnętrzami. Sanatorium dysponuje pokojami jedno i dwuosobowymi oraz apartamentem z tarasem. W obiekcie znajduje się winda, część rehabilitacyjna, jadalnia, laboratorium analityczne oraz kriokomora.
Parking strzeżony - 200m.

POKOJE
Pokoje:
hotel ma do dyspozycji gości pokoje 1- i 2-osobowe o wysokim standardzie. Wszystkie pokoje są wyposażone w wygodne i komfortowe łazienki, WC, TV, telefon, radio i czajnik bezprzewodowy

Do dyspozycji gości:
jadalnia, laboratorium analityczne. Parking strzeżony - 200m, Gabinety Lekarskie "LUXMED", Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Z. Zagórskiego. Ośrodek Ortopedii i Traumatologii "ARTHROS".

Galeria zdjęć

Nr oferty
121
Podziel się tą informacją: