CENA ZAWIERA: śniadanie, nocleg

CENA NIE ZAWIERA: transportu, wydatków własnych, opłaty klimatycznej

 

Zapraszamy do rezerwacji

Położenie:
Ośrodek stanowi część Zespołu Rekreacyjnego „Polana Sosny” obejmującego między innymi obiekty historyczne zachowujące tradycję i kulturę Spisza, stanowiące bazę noclegową i gastronomiczną, jak również wyciągi narciarskie oraz pole caravaningowe. Położony nad rzeką Dunajec w pobliżu Jeziora Sromowieckiego, przejścia granicznego ze Słowacją, z widokiem na zamek i Pieniny.
Ośrodek jest doskonałym miejscem pobytu dla: amatorów czynnego wypoczynku nad górskim jeziorem, miłośników pienińskiej przyrody, turystów – pragnących poznać najpiękniejsze zakątki Spisza, Podhala i Pienin a także wędkarzy i amatorów grzybobrania.

Pokoje:
Ośrodek oferuje noclegi w dwóch regionalnych chatach:
Chata Spiska z Łapsz Niżnych (datowana na początek XX wieku, została przeniesiona i zrekonstruowana na  Polanie Sosny) zaadaptowana została na ośrodek z dwu i trzyosobowymi pokojami z łazienkami (TV SAT, radio, telefon), precyzyjnie łącząc wysoki standard z oryginalnymi elementami wyposażenia zachowując tradycję i kulturę Spisza. Łącznie posiada 17 miejsc noclegowych.
Chata z Kir (regionalna, stylowa chata góralska w połączeniu ze starym młynem z Czarnego Dunajca i przeniesionej chaty z Kir) posiada 30 miejsc noclegowych w pokojach 1- 2- i 3-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, TV SAT, radiem, telefonem. Obiekt przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Do dyspozycji gości:
- Stylowa Restauracja Dwór, której wystrój wnętrz zachowuje autentyczne elementy z epoki, pozwalająca odczuć klimat XIX - wiecznego dworku polskiego. Restauracja poleca tradycyjną kuchnię polską z elementami kuchni węgierskiej, przybliżając tradycję tego regionu.
- Regionalna. zadaszona wiata grillowa.
- Amfiteatr do organizacji imprez plenerowych (ok. 100 miejsc siedzących, scena drewniana, częściowo zadaszona.).
- Boisko do piłki siatkowej.
- Plac zabaw dla dzieci.
- Wypożyczalnia rowerów górskich.
- Zimą lodowisko.

 
Zespół Rekreacyjny Polana Sosny jest idealnym miejscem do organizacji wszelkich imprez plenerowych., biesiadnych, integracyjnych, szkoleniowych.

Galeria zdjęć

Nr oferty
134
Podziel się tą informacją: