1 os. w pokoju 2os.    1253 PLN
1 os. w pokoju 1os.    1463 PLN
1 os. w pokoju 3os.    1113 PLN


POBYT LECZNICZY OBEJMUJE:
1.Zakwaterowanie przez 7nocy / 8dni
2. Wyżywienie z możliwością wyboru menu obiadowego: w dniu przyjazdu kolacja, w dniu wyjazdu śniadanie, w pozostałe dni 3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, kolacja.
3. Opiekę lekarską i pielęgniarską.
4. Trzy zabiegi dziennie zgodnie z ordynacją lekarza - od poniedziałku do soboty z wyłączeniem świąt.
5. Kurację pitną.
6. Możliwość wykupienia w cenie 1 zł brutto codziennego, jednorazowego, nieograniczonego czasowo wstępu na basen na podstawie karty gościa (od poniedziałku do soboty w godzinach 15:00-21:00, w niedziele i święta w godzinach otwarcia basenów)
7. Możliwość wykupienia w cenie 1 zł codziennego, jednorazowego (1h) wstępu do Słonecznego Fit Centrum na podstawie karty gościa.

 

SANATORIUM
Położony w samym sercu Parku Zdrojowego „Zameczek” urzeka i zachwyca wszystkich odwiedzających uzdrowisko Kudowa - Zdrój. Historia powstania tego sanatorium sięga XVIII wieku. Wtedy już pełniło ono rolę domu gościnnego dla kuracjuszy.  Prace modernizacyjne, zakończone w 2008 roku przywróciły sanatorium dawny blask.

POKOJE
Współczesny „Zameczek” proponuje swoim gościom eleganckie pokoje, przytulną jadalnię i stylowe hole.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI
Kuracjusze mogą korzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu. Zapraszamy również do nowoczesnego Kompleksu Rekreacyjnego "Słoneczne Termy Zameczek" z mnóstwem  propozycji aktywnego spędzania wolnego czasu czy skutecznej odnowy biologicznej. Na gości czeka nowoczesny basen z bogatym systemem masaży podwodnych, strefa saun z łaźnią parową, saunami śnieżną i fińską oraz Słoneczną Plażą. Miłośnicy czynnego wypoczynku z pewnością pokochają Słoneczne Fit Centrum – wyjątkowe miejsce treningów aerobowych i siłowych.

Galeria zdjęć

Nr oferty
176
Podziel się tą informacją: