CENA:
od 1008 PLN - 1 os. w pokoju 2os.
od 1211 PLN - 1 os. w pokoju 1 os.
od 882 PLN - 1 os. w pokoju 3 os.

POBYT LECZNICZY OBEJMUJE:
1.Zakwaterowanie.
2.Wyżywienie z możliwością wyboru menu obiadowego: w dniu przyjazdu kolacja, w dniu wyjazdu śniadanie, w pozostałe dni 3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, kolacja.
3.Opiekę lekarską i pielęgniarską.
4.Trzy zabiegi dziennie zgodnie z ordynacją lekarza - od poniedziałku do soboty z wyłączeniem świąt.
5.Kurację pitną.
6.Możliwość wykupienia w cenie 1 zł brutto codziennego, jednorazowego, nieograniczonego czasowo wstępu na basen na podstawie karty gościa (od poniedziałku do soboty w godzinach 15:00-21:00, w niedziele i święta w godzinach otwarcia basenów)
7.Możliwość wykupienia w cenie 1 zł codziennego, jednorazowego (1h) wstępu do Słonecznego Fit Centrum na podstawie karty gościa.
 

 

Położenie
Zdrowie” położone jest w zaciszu Parku Zdrojowego, w bezpośrednim otoczeniu pięknej przyrody, tuż przy zagajniku różaneczników.

Pokoje
Ten kameralny obiekt oferujący przytulne pokoje, doskonalą kuchnię, nowoczesną pracownię diagnostyczną, szeroki wybór zabiegów rehabilitacyjnych i nowocześnie wyposażoną salę  gimnastyczną, zaprasza szczególnie osoby ze schorzeniami kardiologicznymi.

Do dyspozycji Gości
 Pod czujnym okiem lekarzy kardiologów, dzięki łagodnemu podgórskiemu klimatowi oraz zastosowaniu naturalnych surowców leczniczych szybciej odzyskuje się zdrowie, dobrą kondycję fizyczną i psychiczną.
W obiekcie realizowany jest także program rehabilitacji kardiologicznej w warunkach stacjonarnych.

Galeria zdjęć

Nr oferty
179
Podziel się tą informacją: