CENA:
od 861 PLN - 1os. w pokoju 2 os.
od 1120 PLN - 1os.w pokoju 1 os.
od 623 PLN - 1os. w pokoju 3 os.

POBYT HOTELOWY OBEJMUJE:
1. Zakwaterowanie; śniadanie w cenie; obiad 27 PLN, kolacja 17 PLN
2. Kurację pitną.
3. Codzienny jednorazowy, nieograniczony czasowo wstęp na basen na podstawie karty gościa (od poniedziałku do soboty w godzinach 15:00-21:00, w niedziele i święta w godzinach otwarcia basenów ; codzienny jednorazowy 1 razowy wstęp do Słonecznego Fit Centrum na podstawie karty gościa

CENA NIE ZAWIERA
opłaty klimatycznej i wydatków własnych

 

Położenie
"Wielka Pieniawa" to ponad 100-letnie sanatorium położone w centrum Parku Zdrojowego w Polanicy – Zdroju.

Pokoje
Współczesne Sanatorium „Wielka Pieniawa” zaprasza swoich gości do komfortowych pokoi i apartamentów, przestronnych, eleganckich sal jadalnych, nowoczesnego centrum zabiegowego. Jest ono synonimem luksusu i elegancji.

Do dyspozycji Gości
W obiekcie wykonywanych jest ponad 60 rodzajów zabiegów leczniczych i rekreacyjnych, między innymi: kąpiele mineralne, kąpiele i okłady borowinowe zabiegi na bazie alg i minerałów z Morza Martwego. Ten wyjątkowy pod względem architektonicznym obiekt zaprasza także do nowoczesnego centrum rekreacyjnego „Słoneczne Termy Wielka Pieniawa”, w skład którego wchodzą: dwa baseny wyposażone w różnorodne systemy masaży podwodnych, Słoneczne Fit Centrum oraz Strefa Saun "Klimaty Świata": sauna fińska "Sahara", łaźnia parowa "Tropik", sauna śnieżna "Arctica".Oferty Sanatorium „Wielka Pieniawa” dopełniają gabinety kosmetyczne oferujące szeroki zakres usług kosmetycznych i rekreacyjnych, przytulna herbaciarnia „Romantyczna” i Sala Bilardowa. Ponadto na terenie obiektu są strefy Wi-Fi, w których Goście mogą bezpłatnie korzystać z Internetu.

Galeria zdjęć

Nr oferty
180
Podziel się tą informacją: