Zapraszamy na podróż po największych atrakcjach Polski. W ciągu tygodnia odwiedzimy przepiękny Kraków, stołeczną Warszawę, gotycki Toruń oraz nadmorski Gdańsk. W programie także takie perełki jak urokliwy Kazimierz nad Wisłą, czy Kopalnia Soli w Wieliczce
 
Zapewniamy licencjonowanego pilota, przewodników miejskich, transport komfortowym autokarem, noclegi w hotelach oraz wyżywienie 2 razy dziennie
Dzień 1
Przyjazd do Krakowa, wieczorny spacer po Starym Mieście, powitalna kolacja w regionalnej restauracji, nocleg w hotelu.
 
Dzień 2
Śniadanie, przejazd do Wieliczki, zwiedzanie Kopalni Soli z licznymi komorami solnymi, kaplicami i rzeźbami. Powrót do Krakowa, zwiedzanie Starego Miasta: Rynek Główny z Kościołem Mariackim, Sukiennicami, Wieżą Ratuszową, Droga Królewska, Zamek Wawelski i Katedra Wawelska.  

Dzień 3
Śniadanie, przejazd do Oświęcimia, zwiedzanie Muzeum Auschwitz - Birkenau dawnego obozu koncentracyjnego. Przejazd do Kalwarii Zebrzydowskiej, zwiedzanie Kościoła i klasztoru OO Bernardynów, z cudownym obrazem Płaczącej Madonny, spacer po wzgórzach kalwaryjskich znanych z licznych usytuowanych tu malowniczo dróżek Drogi Krzyżowej i Matki Boskiej. Powrót do Krakowa, obiadokolacja i nocleg w hotelu.
    
Dzień 4
Śniadanie, zwiedzanie Kazimierza Dolnego: Rynek wraz z malowniczymi domami, ruinami gotyckiego zamku i XVII-wiecznymi spichlerzami usytuowanymi wzdłuż brzegów Wisły. Przejazd do Warszawy, obiadokolacja i nocleg w hotelu.
 
Dzień 5
Śniadanie, zwiedzanie Starego Miasta wraz z pięknie odrestaurowanym Zamkiem Królewskim, Droga Królewska i Łazienki - wspaniały kompleks parkowo- pałacowy ze znanym Pałacem na Wodzie. Przejazd do Wilanowa, zwiedzanie Pałacu Królewskiego, perły polskiej architektury barokowej. Obiadokolacja i nocleg w Warszawie.
 
Dzień 6
Przejazd do Torunia, pięknego, historycznego miasta, znanego jako miejsce urodzenia Mikołaja Kopernika. Zwiedzanie Starego Miasta - Rynku, Ratusz, Dom Kopernika, Krzywa Wieża i ruiny Zamku Krzyżackiego. Przejazd do Gdańska, obiadokolacja i nocleg w hotelu.
 
Dzień 7
Śniadanie, wizyta w Katedrze w Oliwie z koncertem organowym. Zwiedzanie Gdańska - miasta z tysiącletnią tradycją: Ratusz, Fontanna Neptuna i Dwór Artusa, imponujący gotycki Kościół Mariacki i ulica Mariacka z bogato zdobionymi historycznymi kamienicami. Obiadokolacja i nocleg w Gdańsku.
 
Dzień 8
Śniadanie, po śniadaniu przejazd do Warszawy przez Malbork - dawną stolicę Państwa Krzyżackiego z imponującym średniowiecznym Zamkiem Krzyżackim. Przyjazd do Warszawy, obiadokolacja i nocleg.
 
Dzień 9
Śniadanie, po śniadaniu wyjazd.

Galeria zdjęć

Nr oferty
26
Podziel się tą informacją: