CENA ZAWIERA:

nocleg , parking, internetCENA NIE ZAWIERA:

transportu, opłaty klimatycznej, wydatków własnych , wyżywienia

 

 

Apartamenty w górach to spokój, wygoda, niezależność i prywatność. Oferujemy Ci bogato wyposażone apartamenty w Zakopanem, które zapewnią komfort pobytu w hotelowym standardzie.

Oddajemy do dyspozycji apartamenty w kompleksie budynków SZKLANE DOMY.
Obiekt został oddany do użytku z początkiem 2010 roku i wyposażony jak ekskluzywny hotel.
Wewnątrz znajduje się kilkadziesiąt niezależnych, kompletnie wyposażonych apartamentów. Dysponujemy 15 miejscami parkingowymi naziemnymi oraz dużym parkingiem podziemnym, oba udostępniamy bezpłatnie.  Każdy z apartamentów posiada łazienkę, balkon lub taras oraz wyposażony jest w aneks kuchenny. W cenę apartamentu wliczone są zarówno pościel, ręczniki, sprzątanie końcowe, Internet jak i podatek VAT.


Kompleks 2 budynków ŻEROMSKI i WITKACY to niebanalna zabudowa architektoniczna w zakolu Cichej Wody , na zboczu Gubałówki z widokiem na Giewont. Imponujące i nowoczesne budynki z licznymi przeszkleniami, rozległymi balkonami i tarasami odważnie wpisują się w potrzebę luksusu. Doskonała lokalizacja stwarza możliwości, które trudno przecenić. Odległość zaledwie 15 minut od Krupówek, bliskość malowniczych widoków to tylko najważniejsze atuty apartamentów SZKLANE DOMY.

Galeria zdjęć

Nr oferty
39
Podziel się tą informacją: